fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Groeps- en taakverdeling

Er zijn 17 leerkrachten en 3 onderwijsassistenten werkzaam op De Hoeksteen. Hiervan werkt het merendeel parttime. In de meeste groepen werken daarom twee leerkrachten. Samen dragen zij de verantwoordelijkheid voor een groep. Relevante informatie over leerlingen is bij beide leerkrachten bekend. Als er iets voorvalt bij één van de leerkrachten kunt u het best eerst die betreffende leerkracht benaderen. Dit kunt u doen door een afspraak met de leerkracht te maken of een email te sturen. De leerkrachten beantwoorden mailberichten op werkdagen en bij niet dringende zaken uiterlijk binnen 2 weken.

Alle leerkrachten hebben, naast lesgeven aan een groep en de daarbij behorende voorbereiding, correctie en registratie van gegevens, ook diverse andere taken binnen de schoolorganisatie. Voorbeelden van deze taken zijn: ICT-coördinatie, MR-lidmaatschap, preventiemedewerker, lid van een commissie voor onderwijsinhoudelijke ontwikkelingen en het organiseren van allerlei activiteiten met ouders uit de Ouderraad, zoals het sinterklaasfeest, de kerstviering en het zomerfeest.

 

 

Leerkrachten

Groep maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag e-mail
1/2 Wendy Verhagen
oa: Kitty
stage: Esmee
Renée Teuwsen
oa: Kitty
stage: Esmee
Wendy Verhagen

Mira Beckers
Renée Teuwsen

Mira Beckers
Stage: Jet
Renée Teuwsen
oa: Dina
r.teuwsen@csgdewaard.nl
w.verhagen@csgdewaard.nl
2/3 Ireen Keddeman
Stage: Dorine
Ireen Keddeman
Stage: Dorine
Ireen Keddeman Roos van der Neut Roos van der Neut i.keddeman@csgdewaard.nl
r.vanderneut@csgdewaard.nl3/4
3/4 Mira Beckers Mira Beckers Desiree Goudzwaard Desiree Goudzwaard Desiree Goudzwaard m.beckers@csgdewaard.nl
d.goudzwaard@csgdewaard.nl
5 Evelien van de Geer Evelien van de Geer Evelien van de Geer Marianne Nijssen Marianne Nijssen e.vandegeer@csgdewaard.nl
m.nijssen@csgdewaard.nl
6 Marleen van Rijn Marleen van Rijn Marleen van Rijn Yvonne Verweij Yvonne Verweij m.vanrijn@csgdewaard.nl
y.verweij@csgdewaard.nl
7 Jolande Hofman Jolande Hofman Jolande Hofman Corrinne Stok Corrinne Stok j.hofman@csgdewaard.nl
c.stok@csgdewaard.nl
8 Anne Koenraadt Anne Koenraadt Anne Koenraadt Anne Koenraadt Anne Koenraadt a.koenraadt@csgdewaard.nl
taalklas 1 Mirjam Hoogerhout
oa: Arjen Naaktgeboren
Mirjam Hoogerhout
oa: Arjen Naaktgeboren
Mirjam Hoogerhout
oa: Arjen Naaktgeboren
Aletta Dirks
oa: Arjen Naaktgeboren
Aletta Dirks
oa: Arjen Naaktgeboren
m.hoogerhout@csgdewaard.nl
a.dirks@csgdewaard.nl
a.naaktgeboren@csgdewaard.nl
taalklas 2 Mathitja den Toom
oa: Denise Kanters
Mathitja den Toom
oa: Denise Kanters
Mathitja den Toom
oa: Denise Kanters
Mieke Wijnands
oa: Denise Kanters
Mieke Wijnands
oa: Denise Kanters
m.dentoom@csgdewaard.nl
m.wijnands@csgdewaard.nl
d.kanters@csgdewaard.nl