fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Groeps- en taakverdeling

Er zijn 17 leerkrachten en 3 onderwijsassistenten werkzaam op De Hoeksteen. Hiervan werkt het merendeel parttime. In de meeste groepen werken daarom twee leerkrachten. Samen dragen zij de verantwoordelijkheid voor een groep. Relevante informatie over leerlingen is bij beide leerkrachten bekend. Als er iets voorvalt bij één van de leerkrachten kunt u het best eerst die betreffende leerkracht benaderen. Dit kunt u doen door een afspraak met de leerkracht te maken of een email te sturen. De leerkrachten beantwoorden mailberichten op werkdagen en bij niet dringende zaken uiterlijk binnen 2 weken.

Alle leerkrachten hebben, naast lesgeven aan een groep en de daarbij behorende voorbereiding, correctie en registratie van gegevens, ook diverse andere taken binnen de schoolorganisatie. Voorbeelden van deze taken zijn: ICT-coördinatie, MR-lidmaatschap, preventiemedewerker, lid van een commissie voor onderwijsinhoudelijke ontwikkelingen en het organiseren van allerlei activiteiten met ouders uit de Ouderraad, zoals het sinterklaasfeest, de kerstviering en het zomerfeest.

 

 

Leerkrachten

Groep

 

Leerkracht

 

1/2a

Wendy Verhagen: w.verhagen@csgdewaard.nl


Mira Beckers: m.beckers@csgdewaard.nl

 

1/2b

Renee Teuwsen: r.teuwsen@csgdewaard.nl


Mirjam Hoogerhout: m.hoogerhout@csgdewaard.nl

 

3

Roos van der Neut: r.vanderneut@csgdewaard.nl


Hettie Groeneveld: h.groeneveld@csgdewaard.nl

 

4

Leontine Koomans: l.koomans@csgdewaard.nl

 

5

Donna van Dillen: d.vandillen@csgdewaard.nl


Cindy Heerschap: c.heerschap@csgdewaard.nl

 

6

Marleen van Rijn: m.vanrijn@csgdewaard.nl


Mieke Wijnands: m.wijnands@csgdewaard.nl

 

7

Desiree Goudzwaard: d.goudzwaard@csgdewaard.nl


Corrinne Stok: c.stok@csgdewaard.nl

 

8

Mariska de Man: m.deman@csgdewaard.nl

Christa van der Velden: c.vandervelden@csgdewaard.nl

 

Taalklas 

Aletta Dirks: a.dirks@csgdewaard.nl


Judith Westeneng: j.westeneng@csgdewaard.nl